PRACA

Obecnie poszukujemy:

Programista PHP ze znajomością MySql - ok.20h/tygodniowo

Poszukujemy programisty PHP do współpracy przy projektach realizowanych dla dużych instytucji rządowych.

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość PHP 5.5 (OOP)
  • Znajomość MySQL (pisanie zapytań, procedur, tworzenie baz)
  • Znajomość Smarty, jQuery, Bootstrap
  • Znajomość HTML i CSS
  • 2 lata doświadczenia w pracy przy projektach
  • umiejętność samoorganizacji pracy
  • terminowość

Oferujemy:
  • pracę przy ciekawych, rozwojowych projektach realizowanych dla dużych instytucji
  • możliwość zdobycia doświadczenia, uczestnictwa w budowaniu nowego zespołu
  • stałą współpracę - wynagrodzenie miesięczne + kwota za zrealizowany projekt.
  • rozliczenia b2b lub umowa o dzieło
  • elastyczne godziny pracy

Praca zdalna z możliwością spotkania raz w tygodniu, oczekuję dostępności na poziomie minimum 20h/tygodniowo
W zakres zadań mogą wchodzić:
  • rozwój i tworzenie systemów w ramach współpracy z innymi członkami zespołu
  • wprowadzanie zmian w już istniejących systemach (support)
  • zaawansowane osoby mogą również prowadzić samodzielnie całe projekty

Jeżeli jesteś zainteresowany/a , prześlij na poniższy adres informacje nt. swojego doświadczenia, portfolio wykonanych prac lub opis ostatnich dwóch projektów w których uczesniczyłeś/aś wraz z zakresem obowiązków, oczekiwanej stawki godzinowej.

kontakt: ludzie [at] lamers.pl

Lamers.pl , Kopińska 24, 02-327 Warszawa